Home
Welcome guest, Let`s log in or sign up to write posts, add topics and having conversitions with us
Log in & Sign up
Viewtopic - Vásárolt sablon vs. hiba
Common user
Session: [OFF]
23 Jun 2013 - 19:55:22
Sziasztok!

Vásároltam egy template-et, a leírás szerint (pofon egyszerűen) telepítettem, de egy olyan hiba jelentkezik, hogy idegen szövegek jelentek meg. Mármint pl. a Hírlevél feliratkozó mezőben: text_enteremail
A kosár helyén: text_cart text_items
A felhasználó neve helyé: az_text_welcome

Ez mitől lehet? Gondolom ide sablon szövegnek kellene behelyeződnie ezek helyére, de ez miért nem történik meg? Kérlek segítsetek.

[url=www.media-bolt.hu]www.media-bolt.hu[/url]
katalin89
Common user
13 Jul 2013 - 10:12:16
Ha magyarul használod a boltodat és a téma angol, akkor azért nem jelennek meg a sablonszövegek, mert a magyar nyelvű bolthoz nem készült sablonfordítás. Neked kell bepötyögnöd a megfelelő helyre, hogy mit írjon ki a sablon. Én úgy szoktam csinálni ilyenkor, hogy a sablon angol nyelvű fájljait bemásolom a magyar nyelvi fájlok közé is, így megjelenik a szöveg, csak persze angolul. Ilyenkor pedig ügyesen nekifogok és lefordítgatom a fontosabb dolgokat.
Peetair
Common user
24 Jan 2014 - 14:44:46
Sziasztok!

A következő problémám támadt. Feltettem egy sablont ami angol nyelvű eredetileg. Mindenhol tökéletes a fordítása kivéve a header-ben az user-menu-nél. A template-hez volt egy angol nyelvű fájl, ami ezen ikonok neveit tartalmazta. Bemásoltam a Magyar nyelvi mappába és lefordítottam. A folyamat működik, egyet kivéve. Az ékezetek helyett kérdőjelek jelennek meg. Mi lehet a probléma?
Kérlek benneteket már aki segít, hogy érthetően fogalmazzon, mivel kb. 3 hete ismerkedem az opencart-tal és programozó tudás híján is vagyok.

Köszönöm a segítséget.
webaruhazkommando
Common user
24 Jan 2014 - 18:32:11
Rossz a szövegszerkesztő karakterkódolása, valószínű latin1, UTF-8 helyett
Bedecs
Common user
23 May 2014 - 09:08:19
Sziasztok. Jómagam is vásároltam egy sablont a TemplateMonsterről. A működése tökéletes, egy dolgot leszámítva. Ha terméket viszek fel, az Opció menüpont egyáltalán nem működik. Az oldalt behozza, de ha beírok egy opciót és rámegyek a zöld + gombra nem történik semmi. Ez azért kellemetlen, mert erre nagyon szükségem lenne, olyan termékeket fogunk forgalmazni amihez vannak kiegészítők és ezek ugye befolyásolják az árat.
A sablont 2 féle képpen lehet használni, egy teljes telepítőkészlet feltelepítésével (én ezutóbbit választottam), vagy upgrade-del (ami egyáltalán nem működik a legújabb OC-al). Ahogy láttam elég sok módosítás van benne ezért lehet ez. Sajnos PHP-ban nem nagyon vagyok otthon, így még ha egy viszonylag egyszerű hibáról is van szó elég körülményes a megoldása részemről. Remélem valaki tud segíteni. előre is köszönöm. (A jelenleg működő és telepített verzió 1.5.6.1)
If you want to post a reply you must   sign in or sign up  if you aren`t registered yet

viperFal

14 Jun 2022 - 14:46:10

felső menü modul

15 May 2022 - 19:22:11

Josephwic

14 May 2022 - 03:14:47

FElső menüt szeretném külőn választani az oldalsó tól.

8 Feb 2022 - 20:58:08

Opencart fejlesztő keresés

15 Sep 2021 - 21:27:58

termék import/export

15 Sep 2021 - 21:20:44

Bimientaive

17 Jul 2021 - 07:17:04

Bimientaive

17 Jul 2021 - 07:16:28

Bimientaive

17 Jul 2021 - 07:15:53
Logged in members online: 0
Guests: 4
Members online:

Total members: 578
Total topics: 221
Total posts: 687
Latest registered user: ElceSnota
activity anchor aside attachment audio-mute audio bold book bug cart category chat checkmark close-alt close cloud-download cloud-upload cloud code cog collapse comment day document download edit ellipsis expand external fastforward feed flag fullscreen gallery heart help hide hierarchy home image info italic key link location lock mail menu microphone minus month move next notice paintbrush pause phone picture pinned play plugin plus previous print quote refresh reply rewind search send-to-phone send-to-tablet share show shuffle sitemap skip-ahead skip-back spam standard star-empty star-half star status stop subscribe subscribed summary tablet tag time top trash unapprove unsubscribe unzoom user video videocamera warning website week xpost zoom