Fórum

Felhasználó: Jelszó:   Emlékezz rám? 
Opencart Magyarország Fórum / Támogatás / Általános kérdések / Automata emailek nem működnek.
Készült:  2015 Nov 03 15:51   Utoljára szerkesztette: nefrisz23
Küldtem egy hírlevet (kb. 50 db)  azóta nem mennek ki a weboldal által generált üzenetek (sem az ügyfelek, sem felém). (bejövő - kapcsolati űrlap, vásárlási, regisztrációs értesítések, kimenő - automata üzenetek, visszaigazolások, stb.)

Nincs hibaüzenet vagy ilyesmi, sőt azt írja hogy az üzenetet sikeresen elküldtük.

A hostinger.hu (szolgáltató) oldalon az email-naplókban az összes üzenet az email címekkel együtt szerepel, de az üzenetek sohasem érkeznek meg.

Az emailfiókok működnek. Az oldal kódjában nem történt változtatás.

Az oldal supportjától sem jött semmilyen üzenet hogy feketelistán lennék. Csak azt magyarázta, hogy, miért nem megyek át google SMTP levelezőszerverre.

belállítások:

mail protokol: smtp

smtp szerver: ssl://smtp.gmail.com

SMTP felhasználónév: user@gmail.com

SMTP jelszó: *******

SMTP port: 465

Mielőtt kipróbáltam engedélyeztem a google fiókban a távoli eszköz hozzáférését.

Hibaüzenet bármilyen tevékenységnél ami üzenetet generál:

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to ssl://smtp.gmail.com:465 (Connection timed out) in /home/u361722679/public_html/system/library/mail.php on line 153Notice: Error: Connection timed out (110) in /home/u361722679/public_html/system/library/mail.php on line 156

Szerintetek az opencart oldaláról van a hiba?