Fórum

Felhasználó: Jelszó:   Emlékezz rám? 
Opencart Magyarország Fórum / Fejlesztés / Egyéb / Opencart oldalból kosár, hozzáadás a kosárhoz gomb és pár apróság eltávolítása
Készült:  2014 Júl 17 17:38   Utoljára szerkesztette: petrusg
Üdvözletem a Gyakorlott Fejlesztőknek!

Egy ismerős felkérésére elkezdtem készíteni egy oldalt, amiben egy márka termékei lesznek, de az oldal csak katalógus jellegű és nem lehet rajta megrendelni. Az Opencart mellett azért döntöttem (azon túl, hogy szeretem a kihívásokat és még webshopot még nem csináltam), hogy a portfólió változásokat pikk-pakk meg tudjam csinálni (új portfólió...stb). A telepítés zökkenőmentes, a magyar nyelvi beállítás egyszerű (bár néhány button felirat angol maradt...miért?).
Eljutottam odáig, hogy a következő dolgokat kellene kikapcsolni, eltüntetni az oldalról:
-a fejlécbem megjelenő "Kosár" és  "0 termék - 0HUF " ˇ" feliratot és gombot.
-a termékoldalakon megjelenő "Db: x"      és a "- VAGY -   button_wishlist
button_compare" feliratokat/linkeket.
-a láblécben szereplő linkek közül néhányat pl: "Vevőszolgálat-Visszáru",
"Extrák-Gyártók-Ajándék utalvány-Partner program-Akciók" és "Fiókom -Eddigi megrendeléseim - Kívánságlista - Hírlevél".
Az oldal jelenleg itt van...www.pablosky.hu

KÉRDÉSEM: mivel tudom megkeresni, hogy a kódok között hol szerepel ezeknek a megjelenítése és hogyan tudom kikapcsolni.
Alternatív megoldás is érdekel pl. scriptel letiltom a megjelenítést...ha ez a megoldás akkor erről leírást hol találok?

FONTOS: -kérlek csak akkor posztolj valamit, ha egészen biztos vagy benne, hogy a hozzászólásoddal érdemileg tudsz segíteni nekem (és esetleg másoknak) tehát kíméljetek a nem témába vágó linkek beszűrásával, a "használd a Google"-t megjegyzésektől.

DÍJAZÁS: akinek csinálom az oldalt elfogadható mértékű díjazást is el tud képzelni, ha a fenti probléma megoldása fejlesztői időt vesz igénybe.

Üdvözlettel:
Petrus Gábor
mail: petrus.gabor@yahoo.hu
Készült:  2014 Júl 18 14:11
Azért közben haladok én is:

1.) MEGVAN: -a fejlécbem megjelenő "Kosár" és  "0 termék - 0HUF " ˇ" feliratot és gombot
Megoldás:../public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl -ben kotorászni. Keress rá a  <?php echo $cart; ?> és írd át: <!--<?php echo $cart; ?> -->

2. A láblécben levő felesleges linkek ugyanitt a footer.tpl -ben vannak...voltak
Készült:  2014 Júl 22 19:30
Köszönöm a sok segítséget...de türelmetlen voltam
Megoldottam a problémát...

A következő *.tpl -eket nézd át (direkt nem írom ki a teljes elérési utat):
-prdoduct.tpl
-special.tpl
-featured.tpl
-category.tpl
Nekem 100%-ban működik...bár kicsit "herélt" kinézete van, de az legyen a "megrendelő" baja.