Fórum

Felhasználó: Jelszó:   Emlékezz rám? 
Készült:  2013 Szep 04 11:59
Kicsit kezdem unni ezt az egészet!
Leírom ma gondomat!
Vásároltam egy sablont fel is ment minden szépen is működik.
Kellet egy egyedi html modul találtam is fel is raktam angolon szépen működik magyaron meg semmi!
Viszont ha a modulokra kattintok akkor hibaüzenetet kapok vissza.
Hol lehet ezeket a modulokat fordítani vagy hogy magyar nyelven is működjenek?
Vagy mit lehet csinálni hogy minden jól működjön?
Ha veszek egy modult pl ami kell és felrakom akkor az is így fog működni?
Ha a magyar nyelvet bemásolom az angol mappába akkor meg a fele angol a fele meg magyar lesz a fronted részen.
Készült:  2014 Jún 03 17:03
Sziasztok nem tudja valaki, hogy kéne egy olyan ablakot létre hozni, amilyen pl a megkérdezi elmúltál-e már 18 igen vagy, felnőtt tartalomhoz kellene, de valahogy sehogyan sem sikerül ilyenről leírást találnom, előre is köszönöm ha valaki tudna ebben segíteni!
Készült:  2015 Feb 09 12:47
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha két webáruházam van egy opencartban, akkor hogy tudom megoldani azt, hogy az egyikbe ne legyen utánvételes fizetés? Csak utalásost szeretnék látni az egyiknél!
Továbbá, ha később még is szeretnénk akkor, hogy tudok egyedi utánvételes árat hozzáadni a másik webshopomhoz?

Egyik magyar a másik külföldi. Utóbbinál a szállítási költség eleve nagyobb lenne és a pénznem váltás erre nem alkalmas.
Egyelőre egyébként nem kell az utánvételes szállítási mód, és ezt szeretném kiiktatni.

Előre is köszönöm a segítséget!
Verzió: 1.5.6.4
Készült:  2015 Feb 09 22:32
Alapban nincs ilyen lehetőség. A multishipping modulban van ilyen opció, hogy szállítási mód áruházanként eltérő lehet.
Készült:  2015 Feb 10 17:26
Köszi a választ!

Végül is megoldottam egy plusz flat modullal, így külön beállítottam fix szállítási költséget. Ezt a szállítási moduloknál az "Utánvétes" plusz modulban a "Földrajzi zónát" átállítottam külföldire. (Mármint amilyen nyelven és országban van nekem a másik webshop.)

Egyébként rájöttem arra is, hogy a "Fizetési módoknál" az "Utánvételes" részben a "Földrajzi zóna"-t csak magyarra állítottam, így a külföldi webshopnál nem lehet utánvétesen rendelni. Csak akkor lehet, ha magyar a számlázási cím. Így a banki átutalást ajánlja fel egyedüliként.